KONST / Litografier / Färglitografi 9333231
nr 933 3231
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Färglitografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), bygge, signerad, 42/56
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
söndag 21 december 2014
kl 20:27:49
17/12 19:49:44
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén